влевовправо

Насос підвищення тиску Lider 15 WB-10
- В наявності
- Код: 41716
2 080,15 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Lider для підвищення тиску 15 WB-10 - «сухим» ротором використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Габаритні розміри 145x95x200мм. Невеликі габарити і вага, конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють виробляти монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насоси серії працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку або квартири. Вся сантехніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 200x145x95 мм |
| Діаметр патрубка груп безпеки | 3/4 дюйми |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Насос — 1 шт. Документація |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 °C |
| Мoдель | 15 WB-10 |
| Потужність | 90 Вт |
| Напір max, м | 10,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Офіційна гарантія | 24 міс |
| Перекачувана рідина | чистої |
| Продуктивність max, л/хв | 20,0 л/хв |
| Підключення до мережі | однофазна |
| Розмір під'єднання | 3/4 дюйми |
| Різьба | ЗЗ |
| Серія | WB |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 2 080,15 ₴



