влевовправо

Занурювальний насос TATRA-line 4 QGD 1,8 - 50 0,37 kw Q.max 27л/хв.,H.max56 m
- В наявності
- Код: 54894
3 744,58 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос свердловини TATRA 4 QGD застосовується для подачі чистої води з колодязів і свердловин. Габаритні розміри 535x95 мм. Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі завдяки чому насос прослужить Вам дуже довго. Вся сантехніка має сертифікати якості і санітано-гігієнічні висновки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальна глибина занурення | 14 м |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Tatra-line |
| Вага (кг) | 16,40 кг |
| Габарити | 535 мм |
| Діаметр насоса, дюйм | 4 дюйми |
| Діаметр патрубка груп безпеки | 1/4 дюйма |
| Ед. изм. | штука |
| Кабель | 20,0 м |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | Насос - 1шт Документація |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 30 °C |
| Потужність | 0.37 кВт |
| Напір max, м | 56,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Напор | 56 м |
| Номінальний тиск | 5 бар |
| Обмотка двигуна | мідь |
| Офіційна гарантія | 12 міс |
| Перекачувана рідина | чистої |
| Продуктивність | 27 л/хв |
| Продуктивність max, л/хв | 27,0 л/хв |
| Розмір під'єднання | 1/2 дюйм |
| Різьба | ЗЗ |
| Серія | QGD |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Стійкість до піску | Немає |
| Тип двигуна | шнековий |
| Тип забору | середній |
- Ціна: 3 744,58 ₴




