влевовправо

Циркуляційний насос енергозберігаючий TATRA-line TESP-AUTO 25-40/130 (з кабелем)
- Немає в наявності
- Код: 95905
4 889 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергозберігаючий циркуляційний насос TESP-AUTO - це різновид відцентрованого циркуляційного насосу, обладнаного електронною системою управління. Даний насос призначений для перекачування чистої води і може застосовуватися для циркуляції води в системах опалення.
Насос працює:
- в автоматичному режимі.
- в нічному режимі.
- в режимі постійного напору.
- в режимі пропорційного напору.
Робоча рідина: нев’язка, хімічно неагресивна, без волокнистих включень або механічних домішок.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Tatra-line |
| Висота (монтажна) | 130,0 мм |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 230 В |
| Комплектація | Насос — 1 шт. Кабель - 1 шт |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 110 °C |
| Потужність | 5x22 Вт |
| Напір max, м | 4,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Напор | 4/2/1 м |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обмотка двигуна | мідь |
| Перекачувана рідина | чистої |
| Продуктивність | 50 л/хв |
| Продуктивність max, л/хв | 50,0 л/хв |
| Розмір під'єднання | 1/2 дюйм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | 25-40/130 |
- Ціна: 4 889 ₴



