
Каналізаційна станція Sololift2 CWC-3
- В наявності
- Код: 45499
32 728,50 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каналізаційна установка Grundfos Sololift2 CWC-3 - насосна станція, яка застосовується для відводу стічних вод від душових кабін, пральних і посудомийних машин, біде, умивальників, кухонних раковин. Габаритні розміри 452х263х175мм. У комплект установки входить сама насосна станція, кабель для підключення пристрою до мережі, що допомагають виконати монтаж максимально швидко і просто. Для підключення труб передбачені перехідники різного діаметру, а також приймальні патрубки. Вся сантехніка має сер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 452x263x175 мм |
| Діаметр вихідного патрубка | 22/25/28/32/36/40 мм |
| Діаметр вхідного патрубка | 22/25/28/32/36/40 мм |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В |
| Кабель | 1,2 м |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Каналізаційна установка - 1 шт. Кабель — 1 шт. Документація |
| Кількість приборів, що підключаються (без унітазу) | 3 шт |
| Максимальна подача | 95,0 л |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 50 °C |
| Максимальний напір | 8,0 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Sololift2 CWC-3 |
| Потужність | 620 Вт |
| Напір max, м | 8,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 3,0 А |
| Офіційна гарантія | 24 міс |
| Перекачувана рідина | стічних вод |
| Продуктивність max, л/хв | 95,0 л/хв |
| Підключення до мережі | однофазна |
| Розмір під'єднання | 40 мм |
| Рівень включення/вимкнення | 63/40 мм |
| Споживання електроенергії | 0,62 кВт |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Температура навколишнього середовища | 5-35 °C |
- Ціна: 32 728,50 ₴
