Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каналізаційна станція WC-400 використовується для ефективного перекачування стоків з санвузлів і кухонь. До неї можна приєднати унітаз, умивальник, ванну, душову кабіну, пральну машину. Це оптимальне рішення, якщо стоки не відводять самопливом через велику віддаленість від колектора або різниці в рівні розташування з ним. Каналізаційна станція WC-400 має герметичний корпус і оснащена сталевим різальним механізмом, здатним впоратися з фекальними масами і туалетним папером. На вихідному патрубку п
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 250х370х540 мм |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В |
| Комплектація | Каналізаційна станція - 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | MP400 |
| Потужність | 400 Вт |
| Напір max, м | 7,0 м |
| Продуктивність max, л/хв | 100,0 л/хв |
| Підключення до мережі | однофазна |
| Розмір під'єднання | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 6 056,44 ₴


