
Насос підвищення тиску Lider LPS 15-90
- В наявності
- Код: 60917
2 669,87 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Lider для підвищення тиску Lider LPS 15-90 з «сухим» ротором використовуються для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Габаритні розміри 160x110x125мм. Невеликі габарити і вага, конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють виробляти монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насоси серії працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку або квартири. Вся сантехніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 160x110 мм |
| Діаметр патрубка груп безпеки | 3/4 дюйми |
| Ед. изм. | штука |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Насос — 1 шт. Документація |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 °C |
| Мoдель | LPS 15-90 |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний тиск | 6 бар |
| Офіційна гарантія | 24 міс |
| Розмір під'єднання | 1/2 дюйм |
| Серія | LPS |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 2 669,87 ₴
