Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каналізаційна станція Lider MP600- насосна станція, яка застосовується для відводу стічних вод від душових кабін, пральних і посудомийних машин, біде, умивальників, кухонних раковин. Габаритні розміри 600х346х175мм. У комплект установки входить сама насосна станція, кабель для підключення пристрою до мережі, що допомагають виконати монтаж максимально швидко і просто. Для підключення труб передбачені перехідники різного діаметру, а також приймальні патрубки. Вся сантехніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Максимальний напір | 6 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 250х370х540 мм |
| Діаметр вихідного патрубка | 22/25/28/32/36/40 мм |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В |
| Кабель з'єднувальний | 1,5 м |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Каналізаційна установка - 1 шт. Кабель — 1 шт. Документація |
| Кількість приборів, що підключаються (без унітазу) | 1 шт |
| Максимальна подача | 100,0 л |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 35 °C |
| Мoдель | MP600 |
| Потужність | 600 Вт |
| Напір max, м | 6,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 3,0 А |
| Продуктивність max, л/хв | 140,0 л/хв |
| Підключення до мережі | однофазна |
| Розмір під'єднання | 100 мм |
| Рівень включення/вимкнення | 63/40 мм |
| Споживання електроенергії | 0,60 кВт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Температура навколишнього середовища | 5-50 °C |
- Ціна: 6 029,94 ₴


