Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси TATRA-line — це вироби від бренду TATRA, який спеціалізується на виробництві насосного обладнання для різних застосувань. Насоси TATRA-line зазвичай відрізняються високою якістю, надійністю та широким спектром застосування. Насоси TATRA-line виготовляються з різних матеріалів, включаючи нержавіючу сталь, чавун і спеціальні композитні матеріали, що забезпечують високу корозійну стійкість і довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Tatra-line |
| Габарити (ВxШxГ) | 305x520x500 мм |
| Діаметр патрубка груп безпеки | 1 дюйм |
| Ед. изм. | штука |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Насосна станція - 1 шт. Документація |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 °C |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мoдель | QB60 |
| Потужність | 370 Вт |
| Напір max, м | 35,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Об'єм | 24 л |
| Офіційна гарантія | 12 міс |
| Перекачувана рідина | чистої |
| Продуктивність max, л/хв | 35,0 л/хв |
| Розмір під'єднання | 3/4 дюйми |
| Різьба | ЗЗ |
| Серія | QB |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 3 052,61 ₴

