влевовправо

Реле електронне Tatra-line РС-10 (LS-1)
- В наявності
- Код: 79575
887,35 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичне реле РС-10 призначене для управління роботою однофазного поверхневого або заглиб
ного насоса, а також для відключення насоса при відсутності потоку води (захист від «сухого ходу»)
Допустимий діапазон температур рідини, що перекачується – від +1°С до +90°С, при температурі
навколишнього середовища від +1°С до + 35°С та вологості повітря не більше 70%. Вимоги до рідини,
що перекачується – чиста вода без абразивних частинок та волокнистих включень, максимальний
розмір включень – 1 мм. Не допускаються ударні впливи на виріб.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tatra-line |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В |
| Захист сухого ходу | є |
| Комплектація | Реле — 1 шт. |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Офіційна гарантія | 12 міс |
| Призначення | для систем водопостачання |
| Розмір під'єднання | 1/4 дюйма |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура рідини | 90 °C |
| Тип виробу | реле тиску |
| Тип з'єднання | гайка |
| Тип керування | Електронне |
- Ціна: 887,35 ₴



