Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле тиску застосовується в автоматичних системах водопостачання, поливальних установках пожежогасіння, робочим середовищем яких є вода.
За принципом дії, пристрій є двоконтактним реле комутації електричних ланцюгів, що спрацьовує при досягненні відповідних значень тиску води.
Реле тиску від компанії Татра розраховане на використання з електродвигунами потужністю до 1.1 кВт.
Модель дозволить запускати та зупиняти насос автоматично, залежно від регульованого діапазону тиску, що становить від 1.0 до 3.5 бар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Сумісність з маркою | Tatra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В |
| Захист сухого ходу | немає |
| Комплектація | Реле — 1 шт. |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Офіційна гарантія | 12 міс |
| Призначення | для систем водопостачання |
| Розмір під'єднання | 1/4 дюйма |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура рідини | 55 °C |
| Тип виробу | реле тиску |
| Тип з'єднання | гайка |
| Тип керування | механічний |
- Ціна: 121,96 ₴



