Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичне реле РС-13 призначене для керування роботою однофазного поверхневого.
або занурювального насоса, а також для відключення насоса за відсутності потоку води (захист від «су
хого ходу»). Допустимий діапазон температур рідини, що перекачується – від +1°С до +90°С, при
температурі навколишнього середовища від +1°С до +35°З вологості повітря трохи більше 70%. Вимоги до
рідини, що перекачується - чиста вода без абразивних частинок і волокнистих включень, максі
мальний розмір включень – 1 мм. Не допускаються ударні дії на виріб.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tatra-line |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В |
| Захист сухого ходу | є |
| Комплектація | Реле — 1 шт. |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Офіційна гарантія | 12 міс |
| Призначення | для систем водопостачання |
| Розмір під'єднання | 1/4 дюйма |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура рідини | 90 °C |
| Тип виробу | реле тиску |
| Тип з'єднання | гайка |
| Тип керування | Електронне |
- Ціна: 996,35 ₴



