
Кріплення для мембрани бака (біле) ККРБ-2
- В наявності
- Код: 40837
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На кронштейни ККРБ від українського виробника Сантехкрепеж встановлюють розширювальні баки. Виробник рекомендує використовувати кронштейни для баків об'ємом до 35 л. Однак вони розраховані на вагу до 60 кг, тому можна закріплювати баки до 50 л.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота (монтажна) | 100,0 мм |
| Довжина: | 20 см |
| Діаметр різьбового з'єднання | 3/4 дюйми |
| Ед. изм. | штука |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Кріплення - 1 шт. |
| Максимальна довжина кріплення | 29 см |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мoдель | ККРБ-2 |
| Назва | кріплення |
| Призначення | для розширювального бака |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип виробу | кріплення |
| Ширина | 3,0 см |
- Ціна: 194 ₴
