влевовправо

Циркуляційний насос Raftec RCP 25-60/180
- В наявності
- Код: 108250
2 731,18 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос призначений для забезпечення примусового руху
рідини по замкнутому контуру (циркуляції) систем холодного чи гарячого
водопостачання, опалення, кондиціювання та ін. Насос має різні режими
роботи, які регулюються завдяки швидкості обертання ротору двигуна.
Перемикання частоти обертання - ручне, 3 ступені.
Допустими температурний діапазон перекачуваної рідини - від 10 до 110 °С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц В |
| Комплектація | Насос в зборі - 1 шт Гайки для насосу - 2 шт Кабель з вилкою - 1 шт Керівництво по експлуатації - 1 шт |
| Монтажня довжина | 180 мм |
| Потужність | 46/67/93 Вт |
| Напор | 3/5/6 м |
| Офіційна гарантія | 24 міс |
| Перекачувана рідина | чистої |
| Продуктивність | 56 л/хв |
| Розмір під'єднання | 1/2 дюйм |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
- Ціна: 2 731,18 ₴




