влевовправо

Циркуляційний насос TATRA-line TCP TCP 32-80/180 (з кабелем)
- В наявності
- Код: 95333
3 180,22 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси TATRA-line — це вироби від бренду TATRA, який спеціалізується на виробництві насосного обладнання для різних застосувань. Насоси TATRA-line зазвичай відрізняються високою якістю, надійністю та широким спектром застосування. Насоси TATRA-line виготовляються з різних матеріалів, включаючи нержавіючу сталь, чавун і спеціальні композитні матеріали, що забезпечують високу корозійну стійкість і довговічність.
| Конструктивні особливості | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Tatra-line |
| Висота (монтажна) | 180,0 мм |
| Ед. изм. | штука |
| Електроживлення | 230 В |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Насос — 1 шт. Кабель - 1 шт Документація |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 110 °C |
| Потужність | 150/230/245 Вт |
| Напір max, м | 8,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Напор | 5.6/7/8 м |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обмотка двигуна | мідь |
| Офіційна гарантія | 24 міс |
| Перекачувана рідина | чистої |
| Продуктивність | 135/7 л/хв |
| Продуктивність max, л/хв | 135,0 л/хв |
| Розмір під'єднання | 2 дюйми |
| Різьба | ЗЗ |
| Серія | TCP |
| Спосіб встановлення | вертикальний/горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 3 180,22 ₴


