влевовправо

Насос поверхневий TATRA-line JET100L (довгий чавун) 1.1кВт Q.max 57л/хв., H.max 45m
- В наявності
- Код: 34237
3 597,04 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхневий відцентровий насос TATRA JET100L призначений для перекачування чистої води з різних відкритих водойм. Чавунний корпус насоса забезпечує довгострокову службу. Габаритні розміри 195x432x182мм. Завдяки своєму принципу дії, ці насоси допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об'єкт поставляється водою з накопичувальної ємності, колодязя або свердловини.
Вся сантехніка має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.
Купити насос TATRA JET100L стало ще зручніше. Свою покупку можна забрати в нашому пункті самовивозу: Київ, Одеса, Тернопіль, Вінниця, Маріуполь, Біла Церква. Або оформити у нас доставку безпосередньо до Вас додому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 195x432x182 мм |
| Діаметр патрубка груп безпеки | 1 дюйм |
| Ед. изм. | штука |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Насос - 1шт Документація |
| Максимальна висота всмоктування, м | 1 м |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 40 °C |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Напір max, м | 45,0 м |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обмотка двигуна | мідь |
| Офіційна гарантія | 12 міс |
| Перекачувана рідина | чистої |
| Продуктивність max, л/хв | 57,0 л/хв |
| Підключення до мережі | 230 В |
| Розмір під'єднання | 3/4 дюйми |
| Серія | JET |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 3 597,04 ₴



