
Автоматична насосна станція без гідроакумулятора Zegor JET 120 1.1 кВт з електронним реле -CentrOpt-
- Немає в наявності
- Код: 269005
3 713 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насосные станции (они же "гидрофор") предназначены для автоматизированной подачи воды в жилые и хозяйственные помещения из неглубоких скважин и колодцев или повышения давления в системах водоснабжения. Существуют классические исполнения с гидроаккумулятором и механическим реле и электронным реле (без бака).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11 кг |
| Максимальний напір | 45 м |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Станція водопостачання |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Глибина до дзеркала води | 8 |
| Діаметр роз'єму з'єднання (вхідного) | 1 дюйм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 1 дюйм |
| Максимальна пропускна здатність | 3 куб. м/год |
| Напруга мережі | 220 В |
| Принцип работы | Самовсмоктуючий |
- Ціна: 3 713 ₴
