Топ продаж

Поверхневий насос НОВА (БЦН) 1100
- Під замовлення
- Код: 269001
Відправка з 11 квітня 20264 446 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Центробежные насосы предназначены для установки в системах полива из неглубоких скважин и колодцев, рек, прудов, а так же монтажа насосных станций на основе механического или электронного реле. Данные изделия имеют проверенную временем конструкцию и сборку высокого качества. Продукция завода «Womar» является одной из самих популярных среди украинских потребителей, благодаря своей простоте и долговечности.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Максимальний напір | 33 м |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Поверхневий насос |
| Діаметр роз'єму з'єднання (вхідного) | 1.25 дюйм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 1.25 дюйм |
| Максимальна пропускна здатність | 7.2 куб. м/год |
| Напруга мережі | 220 В |
| Принцип работы | Відцентровий |
- Ціна: 4 446 ₴
