влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляционные насосы предназначены для монтажа в системах отопления, системах "теплый пол" и выполняют функцию перекачивания горячей теплопроводящей жидкости по всей системе для улучшения циркуляции и равномерной отдаче тепла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimge |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 кг |
| Максимальний напір | 16 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Циркуляційний насос |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Діаметр роз'єму з'єднання (вхідного) | 40 дюйм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 40 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Тип кріплення | фланець |
- Ціна: 18 839 ₴


