
Вибрационный колодезный насос Водолей БВ-0,1-63-У5 , г.Винница -CentrOpt-
- Немає в наявності
- Код: 112188
1 649 ₴
+380 (98) 518-43-43
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирационные насосы предназначены для подачи воды из неглубоких колодцев и скважин, а так же рек и прудов. Насосы вибрационного типа характеризуются простой конструкцией, малым потреблением энерги, невысокой ценой. Из минусов можно ответить шумность работы.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальний напір | 63 м |
| Пропускна здатність | 0.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Занурювальний насос |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 0.75 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Принцип работы | Вібраційний |
- Ціна: 1 649 ₴
