
Поливальний поверхневий насос Водолій БЦ-1.6-25-У (універсальний)
- Готово до відправки
- Код: 222067
6 570 ₴
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
Поверхневий центробіжний насос для поливу Водолій БЦ 1,6-25У*1,1 для свердловин і криниць харківсьго виробництва.
Загальні характеристики:
Продуктивність: 5,8– 8,8 м3/год.
Напір (max.): 40 м.
Напір (nom.): 25 м.
Діаметр вхідного отвору: 1.1/4 дюйма
Діаметр вихідного отвору: 1.1/4 дюйма
Реальна висота всмоктування: 7 м.
Потужність: 1250 Вт.
Споживний струм: 6,3 А.
Частота обертання: 3000 об/хв.
Харківські насоси Водолей представляють собою центробіжні насосні агрегати високої якості. Всі насоси оснащені однофазним асинхронним двигуном. Корпус насоса виготовлені із високоякісних сплавів алюмінію та чавуну, . Кожен свердловинний насос Водолій від ПромЕлектро-Харків комплектується електричним кабелем відповідної довжини.
Гарантійний термін на всі моделі – 2 роки. Середній строк служби – 10 років (в залежності від умов експлуатації).
"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12.4 кг |
| Максимальний напір | 40 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Поверхневий насос |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Глибина до дзеркала води | 7 |
| Діаметр роз'єму з'єднання (вхідного) | 1.25 дюйм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 1.25 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Принцип работы | Відцентровий |
- Ціна: 6 570 ₴
