
Центробіжний самовсмоктуючий насос Водолій БЦС - 0,5-30 У
- В наявності
- Код: 222064
6 858 ₴
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
Поверхневий центробіжний самовсасуючий насос для поливу Водолій БЦС 0,5-30У*1,1 для свердловин і криниць харківсьго виробництва.
Загальні характеристики:
Продуктивність: 1,8– 3,0 м3/год.
Напір (max.): 50 м.
Напір (nom.): 30 м.
Діаметр вхідного отвору: 1 дюйм
Діаметр вихідного отвору: 1 дюйм
Реальна висота всмоктування: 7 м.
Потужність: 720 Вт.
Споживний струм: 4,3 А.
Частота обертання: 3000 об/хв.
Харківські насоси Водолей представляють собою центробіжні самовсасуючі насосні агрегати високої якості. Всі насоси оснащені однофазним асинхронним двигуном. Корпус насоса виготовлені із високоякісних сплавів алюмінію та чавуну, . Кожен насос Водолій від ПромЕлектро-Харків комплектується електричним кабелем відповідної довжини.
Гарантійний термін на всі моделі – 2 роки. Середній строк служби – 10 років (в залежності від умов експлуатації).
""
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Поверхневий насос |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Глибина до дзеркала води | 7 |
| Діаметр роз'єму з'єднання (вхідного) | 1 дюйм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 1 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Принцип работы | Самовсмоктуючий |
- Ціна: 6 858 ₴
