
Вихровий поверхневий насос Водолій БВН 0.32-35 У
- Готово до відправки
- Код: 222061
7 716 ₴
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
Поверхневий вихровий насос для поливу Водолій БВН 0,32-25У* для свердловин і криниць харківсьго виробництва.
Загальні характеристики:
Продуктивність: 1,2– 3 м3/год.
Напір (max.): 55 м.
Напір (nom.): 35 м.
Діаметр вхідного отвору: 1 дюйм
Діаметр вихідного отвору: 1 дюйм
Реальна висота всмоктування: 7 м.
Потужність: 700 Вт.
Частота обертання: 3000 об/хв.
Харківські насоси Водолей представляють собою вихрові насосні агрегати високої якості. Всі насоси оснащені однофазним асинхронним двигуном. Корпус насоса виготовлені із високоякісних сплавів алюмінію та чавуну, крильчатки з латуні, . Кожен насос Водолій від ПромЕлектро-Харків комплектується електричним кабелем відповідної довжини.
Гарантійний термін на всі моделі – 2 роки. Середній строк служби – 10 років (в залежності від умов експлуатації).
"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.8 кг |
| Максимальний напір | 55 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Поверхневий насос |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Глибина до дзеркала води | 7 |
| Діаметр роз'єму з'єднання (вхідного) | 1 дюйм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 1 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Принцип работы | Вихровий |
- Ціна: 7 716 ₴
