
Глибинний насос Водолій БЦПЕ 0.5-40У для свердловин і криниць, занурювальний, центробіжний 0,72 кВт
- Готово до відправки
- Код: 222005
8 880 ₴
- +380 (95) 518-43-43
- +380 (63) 518-43-43
Заглибний центробіжний багатоступеневий свердловинний насос Водолій БЦПЕ 0,5-40У* для свердловин і криниць харківсьго виробництва.
Загальні характеристики:
Продуктивність: 1,8 – 3,6 м3/год.
Напір (max.): 60 м.
Напір (nom.): 40 м.
Діаметр: 105 мм.
Потужність: 720 Вт.
Споживний струм: 3,3 А.
Частота обертання: 2800 об/хв.
Кількість крильчаток (ступенів): 6 шт.
Харківські насоси Водолей представляють собою центробіжні багатоступеневі насосні агрегати високої якості. Всі насоси оснащені однофазним асинхронним двигуном, який заповнений маслом. Корпус насоса виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, а робочі колеса – з фірмового технополімеру. Кожен свердловинний насос Водолій від ПромЕлектро-Харків комплектується електричним кабелем відповідної довжини і конденсаторною коробкою на кінці кабелю.
Гарантійний термін на всі моделі – 2 роки. Середній строк служби – 10 років (в залежності від умов експлуатації).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13.5 кг |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 40 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Занурювальний насос |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Діаметр насоса | 105 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (виходить) | 1 дюйм |
| Напруга мережі | 220 В |
| Принцип работы | Відцентровий |
- Ціна: 8 880 ₴
